tel. 41 368 66 69

Kielce, ul. Zagnańska 84

Usługi księgoweWychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od początku istnienia świadczymy usługi związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów.
pict
Badanie sprawozdań finansowychOferujemy usługę badania sprawozdań finansowych najwyższej jakości.
Jeśli szukasz rzetelnego i wiarygodnego audytora, skorzystaj z naszej oferty.
pict
Doradztwo podatkoweDoradztwo podatkowe wykonywane jest przez konsultacje prowadzone przez naszych pracowników, a w razie potrzeby także przez specjalistów stale współpracujących z nasza firmą.
pict
Audyty projektów współfinansowanych ze środków UECelem audytu jest ocena, czy realizacja projektu przebiega zgodnie z umową i wnioskiem o dofinansowanie projektu.
Nasza firma dysponuje profesjonalnym zespołem audytorów, w tym biegłych rewidentów.
pict
pict
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Oferta

Usługi księgowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od początku istnienia świadczymy usługi związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów.

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe wykonywane jest przez konsultacje prowadzone przez naszych pracowników, a w razie potrzeby także przez specjalistów stale współpracujących z nasza firmą. Nasi klienci mogą korzystać z posiadanego przez nas aktualnego zbioru jednolitych tekstów przepisów prawnych.

Z uwagi na fakt, że znaczącym udziałowcem Spółki jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, posiadamy stały dostęp do najnowszych zagadnień z zakresu rachunkowości, podatków i finansów.

Badanie sprawozdań finansowych

Oferujemy usługę badania sprawozdań finansowych najwyższej jakości. Jeśli szukasz rzetelnego i wiarygodnego audytora, skorzystaj z naszej oferty.

Jesteśmy wysoko cenionym audytorem na polskim rynku. Bardzo bogate doświadczenie, najlepsi biegli rewidenci i specjaliści ds. finansów i rachunkowości - to pozwala nam zaoferować usługę na najwyższym poziomie.

Działamy na obszarze całej Polski.

Audyty projektów współfinansowanych ze środków UE

Celem audytu jest ocena, czy realizacja projektu przebiega zgodnie z umową i wnioskiem o dofinansowanie projektu.