tel. 41 368 66 69

Kielce, ul. Zagnańska 84

Badanie sprawozdań finansowychOferujemy usługę badania sprawozdań finansowych najwyższej jakości.
Jeśli szukasz rzetelnego i wiarygodnego audytora, skorzystaj z naszej oferty.
pict
Audyty projektów współfinansowanych ze środków UECelem audytu jest ocena, czy realizacja projektu przebiega zgodnie z umową i wnioskiem o dofinansowanie projektu.
Nasza firma dysponuje profesjonalnym zespołem audytorów, w tym biegłych rewidentów.
pict
Doradztwo podatkoweDoradztwo podatkowe wykonywane jest przez konsultacje prowadzone przez naszych pracowników, a w razie potrzeby także przez specjalistów stale współpracujących z nasza firmą.
pict
Usługi księgoweWychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od początku istnienia świadczymy usługi związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów.
pict
pict
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Zarząd i Dyrekcja

Andrzej Mucha

Andrzej Mucha

Prezes Zarządu

Biegły rewident nr 2652

Ukończył Akademię Ekonomiczną w Krakowie w roku 1984 uzyskując tytuł magistra ekonomii. W latach 1979- 1994 był pracownikiem organów skarbowych, zajmując stanowiska kierownicze w tych instytucjach. Był inspektorem kontroli skarbowej w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Kielcach. Od roku 1994 zajmuje się audytem jako biegły rewident. Od roku 2002 jest biegłym sądowym w zakresie przekształceń, połączeń oraz podziałów spółek prawa handlowego.

Zbigniew Radek

Zbigniew Andrzej Radek

Członek Zarządu

Dyrektor ds. audytu oraz doradztwa podatkowego

Biegły rewident nr 9666

Doradca podatkowy nr 12050

Ukończył Akademię Ekonomiczną w Krakowie w roku 1993 uzyskując tytuł magistra. W latach 1993-1997 był pracownikiem organów skarbowych. Od 1997 roku zajmuje się audytem, w tym od roku 2001 jako biegły rewident. Od roku 1998 zajmuje się prowadzeniem szkoleń na kursach i konferencjach, w tym organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, jako specjalista w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych. Od roku 2002 jest biegłym sądowym w zakresie przekształceń, połączeń oraz podziałów spółek prawa handlowego, a od roku 2013 doradcą podatkowym.

Agnieszka Wujek

Agnieszka Wujek

Dyrektor działu usługowego prowadzenia rachunkowości

Biegły rewident nr 10372

Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie w roku 1997 uzyskując tytuł magistra. Od 1996 roku pracuje w biurze rachunkowym, w tym od 2005 jako dyrektor. Od roku 2004 jest biegłym rewidentem, a od 2010 dyplomowanym księgowym. Od roku 2006 zajmuje się prowadzeniem szkoleń na kursach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, jako specjalista w zakresie rachunkowości.